top of page

דברים בשם אמרם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דברי ביקורת - תקליטור "מבראשית לקוממיות"

                     

 ראש עיריית חיפה, מר יונה יהב  

  

 ראש עיריית חיפה יונה יהב מודה לך על המיזם היפה והורני להעביר את הדיסק לאגף החינוך על מנת לבחון את האפשרות להציגו בפני תלמידי בתי הספר השונים בחיפה.

 

 חבר הכנסת לשעבר, אופיר פינס פז

 

התקליטור אכן מרשים מאוד וניכר שהושקעו בו עבודה רבה. אני חושב שהוא משלב היטב בין אומנות לבין הנחלת הפרקים העיקריים בהיסטוריה של עם ישראל עם טכנולוגיה חדשנית ונגישה.

 

חבר הכנסת לשעבר, פרופ' אריה אלדד

 

 תודה על העברת תקליטור הציורים המרהיבים, ושילוב הצילומים, בציורים ובטקסט מקורי מאוד. ראוי היה שמשרד החוץ של ישראל יאמץ את הפרויקט לצרכי ההסברה שלנו וגם שמשרד החינוך ימצא דרך לשלב אותו בתוכנית הלימודים. 

 

 בנק לאומי, דוד בר-לב, ראש מערך משאבי אנוש

 

 קיבלנו בתודה את מכתבך ואת התקליטור "מבראשית לקוממיות".

 צפינו בו בעניין רב והתרשמנו מן השילוב המעניין והמקורי של אמנות והיסטוריה. נגעו לליבנו במיוחד ההתייחסויות האישיות של תא"ל במיל' אביגדור קהלני למערכות ישראל.

 

 חברת הכנסת לשעבר, ד"ר רחל אדטו

 

 אני שמחה לראות פעילויות חדשות להפצת ידע ההיסטוריה היהודית  ומחזקת את ידך להמשך עשייה חשובה זו.

 

חבר הכנסת לשעבר, ד"ר מיכאל בן ארי

 

קיבלתי בתודה את מכתבך והתקליטור "מבראשית לקוממיות" שהופק על ידך לרגל חגיגות ה-60. כמחנך ומרצה בנושא

היסטוריה יהודית, נושא זה חשוב בעיני. אני מאחל לך הצלחה בהנחלת ערכי העם והארץ לדורות הבאים.

  

 חברת הכנסת, תא"ל במיל' מירי רגב

 

 יוזמתך ומאמציך להוצאת תקליטור המבוססים על אירועים מיוחדים בהיסטוריה היהודית, הינה יוזמה מבורכת, ציורך היפים ודברי ההסבר אכן מעשירים את הידע בנושאים אלו.

 

 שר התיירות לשעבר, מר סטס מיסז'ניקוב

 

אני מודה לך על ששלחת לי את התקליטור "מבראשית לקוממיות". ניחנת בכישרון  רב ושמחתי לראות יוזמה מקורית בה בחרת לשלב את ההיסטוריה היהודית בצורה צבעונית ומרהיבה עם קטעי טקסט המפרטים את המורשת של כולנו. אני מחזק את ידך להמשך עשייה פורייה.

 

 לשכת ראש המטה הכללי צה"ל – סא"ל יפה מור

 

אבקש להודות לך על שליחת התקליטור "מבראשית לקוממיות". השילוב בין הידע הנרחב שלך בנושא ההיסטוריה של העם היהודי למאמצים הרבים שהשקעת יצרו תקליטור חדשני ומרתק, המבטא באופן שאין למעלה ממנו את המורשת היהודית לדורותיה ומעניק זווית ראיה ייחודית לנקודות הציון המרכזיות בתולדות עמנו. בשם הרמטכ"ל אני מבקשת להודות לך על התקליטור ולאחל לך כל טוב.

 

   

משרד ראש הממשלה – מר בנימין נתניהו – אביטל ביטון

התקליטור "מבראשית לקוממיות" הינו מרשים ומעניין, וניכר כי השקעת בו את מירב מאמציך. העברתי את מכתבך ואת התקליטור ללשכת ראש הממשלה. אני מודה לך על היוזמה לשתף את ראש הממשלה בעשייתך החשובה, ומאחלת לך הצלחה וכל טוב.

 

שרת התרבות והספורט - ח"כ לימור לבנת


שרת התרבות והספורט - ח"כ לימור לבנת, מבקשת להודות לך על מכתבך ועל עותקי הסרט "מבראשית לקוממיות" אשר צרפת אליו. אנו מבקשים לחזק את ידיך למען קידום ההכרות של מורשת ישראל וההיסטוריה היהודית, כדרך לחזק את ההכרה הפנימית והחיצונית אודות זכותנו על הארץ ואת ההסברה הישראלית.

מי ייתן וקוממיות ישראל תהיה לקוממיות נצח. אנו מאחלים לך מקרב לב כל טוב ונשמח לשוב ולשמוע ממך בעתיד.
   
 שר הבינוי והשיכון - מר אורי אריאל


קיבלתי את תקליטור "מבראשית לקוממיות" שהוצא על ידך. ניכר כי הושקעה עבודה רבה ו"אומנית" במיוחד בתקליטור זה אשר יעשיר את  ידע ההיסטוריה היהודית. אאחל לך עוד שנים רבות של עשיה ברוכה, דבקות במטרה ורק הצלחות.

 

ד"ר רחלי אברהם- יו"א "בית הסופר" מודעין

 

רציתי לספר לכם על האמן דניאל אופיר.

דניאל אופיר שלח לי לפני חצי שנה מספר ציורים מופלאים. התרשמתי מהעושר של הצבעים והעושר של הנושאים. בבד בבד מהעושר של הטכניקה.

דניאל כבר התחיל לפרסם בכתב העת "שבילים" והספיק להשתתף כבר בשתי תערוכות של "בית הסופר" מודיעין והסביבה ולפרסם באתר.

התערוכה הראשונה שדניאל השתתף בה היא תערוכת "שבילי עץ השדה". מה שמעניין הוא שדניאל בחר לשלוח יצירה בשלושה חלקים של 12 שבטי ישראל, בטכניקה מאוד מיוחדת, עבודה מדהימה! וכולם התלהבו ממנה. מה שמלמד על ההשקפה שלו שרואה את שורש ההיסטוריה של העם היהודי בספר "בראשית" וזה דבר לא מובן מאליו.

bottom of page